Category: Nowinki Motoryzacyjne – najlepsze źródło wiedzy

Jak wybierać dywaniki do auta? Na co obowiązkowo zwrócić uwagę?

Wybór nowych dywaników do pojazdu nie jest rzeczą tak prostą, jak może wydawać się na samym początku. Jasnym jest, iż inne dywaniki zakupimy na lato, inne zaś w porze zimowej.


W okresie letnim do naszego pojazdu wnosimy tylko trochę piasku, bardziej meczące jest zimą, gdyż wtedy nie możemy się wręcz uwolnić od śniegu i błota.
read more

W jakich pojazdach montowana jest belka skrętna oraz jakie posiada ona zalety?

Każdy mechanik wie, że jednym z najczęściej używanych w motoryzacji typów zawieszenia tylnego jest takie, jakie nie napędza pojazdu. Pozwala to na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w znajdującej się z tyłu części zawieszenia, przez co powstaje wolne miejsce na większy bagażnik.


Taki rodzaj zawieszenia jest najczęściej stosowanym wyjściem w przypadku małych oraz relatywnie tanich aut wykorzystywanych głównie w miastach.
read more

Jak tanio odnowić swój samochód?

W obecnych czasach chyba już każdy posiada własne auto. Ciężko odnaleźć rodzinę, która nie wykorzystywałaby podobnego udogodnienia – nikogo nie musimy już przekonywać, że taki środek transportu jest relatywnie tanią i sprawną metodą na przemieszczanie się w każdych warunkach. Ogromne nasycenie w branży motoryzacyjnej, zwłaszcza jeśli chodzi o auta używane, zmobilizowało sporą grupę użytkowników do przerabiania własnych samochodów, dzięki czemu są one nie tylko nietypowe, ale także przedstawiają pewną prawdę o ich posiadaczu.
read more

Najem samochodu i autokaru na wesele to świetny pomysł

Przygotowania do ślubu i wesela bezsprzecznie trzeba zacząć z niezwykle dużym wyprzedzeniem. Mnóstwo Par Młodych rozpoczyna organizowanie tego wyjątkowego dnia już dwa lata wcześniej. Znalezienie dobrej sali weselnej, odpowiedniego fotografa lub kamerzysty to dopiero rozpoczęcie wielkich przygotować. Znalezienie sukni ślubnej, garnituru, wycyzelowanie szczegółów wesela bądź wysłanie zaproszeń do rodziny oraz przyjaciół, to następne rzeczy, o jakie musi zadbać Para Młoda. Należy także zastanowić się nad tym, jakim automobilem pojedziemy do ślubu.
read more