warsztaty

Gdzie można właściwie przeprowadzić reperację auta?

Mimo tego, że pielęgnujemy posiadany pojazd najlepiej jak tylko możemy, nawet delikatna eksploatacja powoduje, że konkretne części mogą wymagać naprawy. Najgorszym wypadkiem jest uszkodzenie silnika. Jednakowoż też w takiej sytuacji nie będziemy zmuszeni do sprzedawania pojazdu. Naprawa silników samochodowych to postępowanie, jakie jest o wiele bardziej popularne niż moglibyśmy sobie myśleć.
read more

Ponadnormatywne eksploatowanie się opon oraz elementów tocznych kół to wynik niewyważenia kół.

Sezon zimowy już praktycznie przeminął. W zakładach mechanicznych czas przygotować się do nadchodzącego czasu wiosennego. Pewna ilość warsztatów proponuje oferty promocyjne przeglądów auta po sezonie zimowym – mycie dolnej płyty pojazdu od wszędobylskiej substancji uszorstniającej drogi, serwisowanie obwodów hamulcowych i serwisowanie ogumienia z zimowych na letnie.
read more

Awaria samochodu ciężarowego za granicą – jak sobie z tym poradzić i na jakie koszty musimy się przygotować?

Coraz więcej polskich kierowców decyduje się na jazdę po trasach międzynarodowych, które gwarantują wysokie i kuszące zarobki. W tym przypadku musimy się jednak liczyć z faktem, że każdorazowa usterka samochodu może być niemałym problemem, który może nas dużo kosztować. Na co dobrze jest zwrócić uwagę w wypadku awarii tira poza granicami Polski? read more