Tuning

Tuning, przeciwko Chiptuning – czyli, podrasowanie auta na zewnątrz a także od wewnątrz

Każda osoba pragnie, by jego samochodzik dobrze się sprawował i był przyjemny dla oczka. Wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Tobie, w jaki sposób tego dokonać za pomocą dwóch sposobów – Tuningowi, a więc podrasowaniu zewnętrznemu, a także Chiptuningowi – czyli podrasowaniu od wewnątrz!
read more

Twój motocykl w skórze węża? Teraz to możliwe

Ulice pełne są nieciekawych samochodów, które nie zwracają na siebie naszej uwagi. Nic więc dziwnego, że nie brakuje fanów motoryzacji, którzy pragną być widoczni na szarych ulicach. Jednym ze sposobów na taki efekt, jest tuning wizualny, czyli wyposażenie samochodu w nieprzewidziane przez producenta akcesoria i dodatki.
read more

Dużo warsztatów proponuje chip tuning

Najczęściej dzieje się tak, że marzymy o pojeździe, który będzie uzyskiwał wyższą szybkość, albo będzie posiadał lepsze odejście, lecz dostępne środki nie pozwalają nam na jego sprawunek. Przez to właśnie coraz więcej właścicieli samochodów próbuje w odpowiedni sposób tuningować własne wozy, tak aby przedstawiały się wizualnie i działały idealnie tak, jak sobie to obmyśliliśmy.
read more

Mnóstwo osób decyduje się tuningować swoje auta, sprawdź, jak odmienić swoje mitsubishi galant

Projektanci wozów dążą do tego, aby wprowadzać do sprzedaży coraz doskonalsze modele aut: tyczy to w takim samym stopniu ich wyglądu zewnętrznego, jak też parametrów technicznych. Pomimo to wielu właścicieli samochodów decyduje się tuningować swoją własność i modyfikować w zależności od prywatnych preferencji. W wypadku, jeżeli zamierza się przeprowadzić tuning swego wozu, trzeba znaleźć właściwy sklep z częściami, by być pewnym ich najlepszej jakości.
read more

Tuningowanie auta- powiększ komfort jeżdżenia i moc silnika

Każdy kto ma własny pojazd pragnie, żeby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, łatwą jazdą jak również niewysokimi wydatkami związanymi z zakupem paliwa. Wybierając samochód nie zawsze możemy pozwolić sobie na auta o tak korzystnych parametrach. Możemy jednak zastanowić się nad tuningiem auta, który pomoże nam zwiększyć możliwości naszego samochodu.
read more

Jak efektywnie poprawić poczucie bezpieczeństwa i wygodę jazdy własnym autem?

Nie trzeba być profesjonalnym kierowcą, aby pokochać jazdę autem. Daje ona dużo radości, ale własny samochód jest w stanie również uczynić prostym życie człowieka. Wóz posiada bardzo dużo praktycznych zastosowań. Ułatwia jazdę do miejsca pracy, robienie zakupów. Szczególnie jest cenny na terenach, gdzie do sklepu czy szkoły jest dość daleko. Auto jest również niezbędnym instrumentem działania wielu biznesów. Co więc należy uczynić, by jego używanie było bezpieczne i możliwie najbardziej komfortowe? Oto sprawdzone sposoby.
read more