Archiwum


Kategoria: Nowinki Motoryzacyjne – najlepsze źródło wiedzy

 • Dlaczego wymiana filtrów i oleju ma tak ogromne znaczenie dla żywotności silnika.
  Używanie samochodu wiąże się z koniecznością przeprowadzania wielu czynności w serwisie. Każdy pojazd ma wyznaczoną przez wytwórcę częstotliwość zmiany pewnych elementów i należy tego jak najbardziej przestrzegać. W przypadku niektórych elementów zbytnie przeciąganie może się zakończyć poważną usterką i koniecznością przeznaczenia pokaźnych kwot na naprawę.
 • Giełda samochodów powypadkowych – czyli, doskonały metoda aby łatwo się „obłowić” i równocześnie nie przepłacić
  Jak każdy z nas bardzo dobrze wie, bardzo wielu ludzi posiada dość stare samochody – nie każdego standardowego Kowalskiego w ogóle stać na najnowsze modele aut i wielu z nas robi praktycznie wszystko, aby chociażby utrzymać własnego „malucha” w stanie, w którym mamy możliwość nim bez żadnego problemu jeździć – zwłaszcza jeśli posiadamy auto stare, lecz jakiejś dobrej marki, której części maja możliwość kosztować nas fortunę.
 • Gdzie i od kogo kupić używane auto?
  Sieć, komis, giełda – form sprzedaży używanego samochodu jest wiele. Która jest najlepsza?
  Zakup samochodu używanego wiąże się z wieloma decyzjami.
 • Fachowa konserwacja siedzeń skórzanych i lakieru samochodowego
  Firmy, jakie zajmują się kosmetyką samochodową posiadają wielką propozycję fachowych usług. Wskazane jest dbać nie tylko o stan techniczny swego samochodu, ale też o jego design – zewnętrzny i wewnętrzny.Słynną usługą jest renowacja skór Wrocław. Na tapicerce często pojawiają się plamy, przetarcia albo inne uszkodzenia. Chociaż lekkie odbarwienia, pęknięcia czy też plamy wolno bez trudu i błyskawicznie usunąć, dzięki temu tapicerka skórzana odzyska swój miniony image.
 • Bombowe podarki
  Nierzadko ciężko kupić interesujący podarek dla kogoś. Trafny prezent musi pasować do osoby, do jej hobby i ulubionych rzeczy. Bywa, że jeżeli nie możemy trafnie ocenić, co pragnie obdarowany, to kupujemy coś całkowicie neutralnego. W tym wpisie pokażemy parę niepowtarzalnych propozycji . Wszystkie dary są w postaci kuponów na różnorakie odjechane atrakcje.
 • Rewitalizacja tylnej belki w samochodzie marki Peugeot 206
  Tylna belka w samochodzie składa się z wielu znaczących elementów. Jeśli od jakiegoś czasu słyszysz podejrzane trzeszczenie lub stukanie dobiegające z tyłu Twojego auta, zdoła to oznaczać, że najwyższy czas na wymianę lub naprawę tylnej belki. Tylne zawieszenie w wozach marki Peugeot 206 wytrzymuje ustaloną ilość kilometrów. Zła sytuacja na polskich drogach, mnogie dziury i wyboje, również powodują, że jej odporność z biegiem kilometrów zwyczajnie słabnie. Tylna belka peugeot 206 zdoła wytrzymać do 15 tysięcy kilometrów, po tym terminie wypada zadbać o jej regenerację czy też wymianę. Problemu tego nie trzeba bagatelizować, ponieważ zdoła to posiadać ujemny wpływ na inne części naszego samochodu. Brak wymiany oraz regeneracji tylnej belki przyczyni się do dodatkowych usterek, oraz co za tym idzie, do większych kosztów powiązanych z renowacjami samochodu.
 • Jakiego rodzaju zyski może mieć firma przy wynajęciu samochodu na okres 5-ciu lat?
  Jeżeli chciałbyś nająć samochód, musisz pójść do firmy, jaka tego typu auta wypożycza. W wielu firmach możliwe jest wynajęcie samochodu bez kaucji. Dużo osób ceni sobie taki sposób wynajmowania samochodu, więc podmioty wyszły na przeciw wymogom klientów i proponują dzisiaj tego typu wyjście.
  Dużo firm oferuje wynajem samochodu długoterminowy, krótkoterminowy i średnioterminowy.