szkoła

Czas rozwoju dla naszych pociech po zajęciach lekcyjnych

Wszystkie osoby, które mają dzieci nie chcą żeby ich pociechy spędzały cały wolny czas przez laptopami. A bywa tak w dzisiejszych czasach dzieci dość często skupiają swoją uwagę na gry komputerowe, lub bezsensowne siedzenie na portalach społecznościowych. Tak, więc dobrze zapisać dzieci na jakieś zajęcia. Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci to dobrze zobaczyć, co w ofercie ma szkoła, do jakiej uczęszcza nasza pociecha.
read more

Czasami pasja wychodzi poza szkołę

W szkole pociechy uczą się konkretnych przedmiotów, uzyskują pewną wiedzę, jednak należy pamiętać o tym, iż może stać się tak, że zaciekawią się czymś innym, o czym w szkole się nie opowiada, a wtedy na nas, na rodzicach będzie spoczywała odpowiedzialność, by uprościć im dostęp do tej wiedzy oraz równocześnie, aby powodować, aby pragnęły mocniej rozwijać własne hobby.
read more

Największe zalety studiowania na uczelni we Wrocławiu

Wrocław to niezwykłe miasto, które na pewno szybko się rozwija. Wychodzę z tego założenia, że nie ma w Polsce wielu piękniejszych miast, aniżeli stolica Dolnego Śląska. Naturalnie Wrocław nie jest wyłącznie piękny, powodujący, że mieszkańcy oraz turyści mogą nacieszyć własne oczy niezwykłymi widokami.
read more

Inwestując w przyszłość dziecka dobrze jest poszerzać horyzonty

Życie dziecka cechuje niebywała dynamika. Nie tylko porusza się ono z szybkością Strusia Pędziwiatra, lecz tak samo szybko przyswaja poznane wiadomości. Rodzice przeważnie starają się wykorzystać tę zdolność i już od wczesnych lat inwestują w jego edukację. “On jest wspaniały!” – wołają rodzice, entuzjastycznie podskakując na krześle na widok swoich pociech, które na palcach jednej ręki są w stanie policzyć do siedmiu po angielsku.
read more