Silnik

Dużo warsztatów proponuje chip tuning

Przeważnie jest tak, że myślimy o pojeździe, który będzie osiągał wyższą prędkość, lub będzie posiadał lepsze przyspieszenie, lecz dostępne fundusze nie zezwalają nam na jego zakup. Przez to właśnie coraz więcej właścicieli samochodów próbuje w dobry sposób tuningować własne wozy, tak aby prezentowały się wizualnie i funkcjonowały idealnie tak, jak sobie to obmyśliliśmy.
read more

Dlaczego pociąg elektryczny jeździ?

Jednym z bardzo wygodnych oraz szybkich sposobów poruszania się na znaczne dystanse jest kolej. W przeszłości obsługiwana przez lokomotywy na parę zaś dzisiaj przez pojazdy elektryczne albo spalinowe. Zamiana lokomotywy na elektryczną łączy się z odkryciem silnika elektrycznego oraz rozwoju przesyłowej sieci. Taki pojazd zwyczajnie był łatwiejszy w użyciu aniżeli tradycyjny na parę. Nie było już potrzeby przewożenia z sobą ogromnej ilości opału jak też wody bez jakiej lokomotywa nie zdołałaby prawidłowo działać.
read more

Na co wypada zwrócić uwagę, kupując olej silnikowy oraz części do wozu?

Właściwy olej silnikowy znakomicie zabezpieczenia silnik, bo świetnie wpływa na jego oczyszczanie, oraz nawet chłodzenie. Zarazem jest także odpowiedzialny za smarowanie silnika. Jeżeli nabędziemy olej kiepskiej jakości, to na pewno zdołamy spodziewać się zatarcia silnika, w związku z tym warto kupować jakościowe oraz wyborne oleje silnikowe od rekomendowanych producentów.
read more

Tuningowanie auta- powiększ komfort jeżdżenia i moc silnika

Każdy kto ma własny pojazd pragnie, żeby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, łatwą jazdą jak również niewysokimi wydatkami związanymi z zakupem paliwa. Wybierając samochód nie zawsze możemy pozwolić sobie na auta o tak korzystnych parametrach. Możemy jednak zastanowić się nad tuningiem auta, który pomoże nam zwiększyć możliwości naszego samochodu.
read more