rozwój

Już w tej chwili postaw na rozwój własnych podwładnych – szkolenia sprzedażowe z pewnością przypadną im do gustu.

Jesteś dyrektorem ogromnej firmy i dostrzegasz brak motywacji u swoich fachowców? Najwyższy moment, by to odmienić! Nie jest to wcale tak ciężkie jak mogłoby się wydawać, o ile zaangażujesz do pomocy ludzi, którzy mają zdolności międzyosobowe to z pewnością może się to udać. Nie zapomnij jednak o tym, że nie można zwlekać z tym tematem ani chwili, jako że czas gra na Twoją niekorzyść.
read more

W jaki sposób można finansować inwestycje w swojej firmie, plusy różnego rodzaju dotacji.

Otwarcie każdego, nawet niewielkiego biznesu wiąże się z koniecznością zainwestowania w niego odpowiednich środków finansowych. Należy wynająć i wyposażyć lokal firmowy, zakupić niezbędne wyposażenie, a jeżeli będzie się chciało od początku mieć pracowników, to mieć także pieniądze na ich wynagrodzenia. W zależności od rodzaju firmy trzeba na to od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Sumy te będą znacznie większe, jeżeli będzie się chciało ruszyć z jakimiś większymi działaniami, przykładowo produkcją.
read more

Na jakie studia pójść?

Decyzja w sprawie kierunku, jaki chcemy się kształcić zawsze kojarzy się z dużą ilością stresu i ryzykiem, że nie uda nam się dostać na upragnione studia lub też będziemy mieli problemy ze znalezieniem pracy po ukończeniu edukacji. Sytuacja na rynku pracy zmienia się szybko i trudno jest przewidzieć, jaka sytuacja będzie w przyszłości jednak bez wątpienia można dostrzec pewną tendencję. W Polsce mamy niełatwą sytuację na rynku pracy. Na pewno dużo lepiej mają ludzie, które ukończyły profile techniczne, gorzej natomiast będą mieć humaniści, których w naszym kraju nie docenia się i nierzadko nie zauważa się tego, jak są oni ważni w rozwoju całej naszej kultury.
read more