PRacownik

Co to jest zarządzanie kapitałem ludzkim i czemu opłaca się się nią teraz zainteresować

Taka sprawa zarządzanie w wielu firmach okazuje się zwykle tematem numer jeden. Dobra organizacja pracy okazuje się kluczem do sukcesu firmy, a także mocno przekłada się na możliwe zyski. Niestety, sprawy te bywają czasem dużo bardziej skomplikowane niż mogłoby się pozornie wydawać.
read more

SAP – bardzo przydatny system, który może znacznie poprawić funkcjonowanie w firmie

Każdemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby mogło sprawnie funkcjonować i liczyć na ciągły rozwój i zyski. Aby jednak tak było trzeba między innymi odpowiedniej organizacji w firmie oraz zarządzania, które pozwoli na wykrywanie błędów i skuteczne reagowanie w sytuacjach, problematycznych. Ponadto niezbędne jest holistyczne patrzenie na firmę i umożliwienie wszystkim działom stałej, wewnętrznej współpracy, wymianę danych oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań.
read more

Indywidualna nauka języków obcych w Warszawie i okolicach

Aktualnie nauka obcego języka nie jest już jedynie potencjalną opcją, ale obligatoryjnym musem w życiu dorastających ludzi. Poszerzenie swoich umiejętności językowych bezpośrednio przedkłada się na przyszłe możliwości do manewru wchodząc na rynek pracowniczy.


Poszukując placówki, która zapewni np.
read more

Prawa pracownicze a działania pracodawców. Jak skonsolidować te dwie grupy, co jesteśmy w stanie zyskać z porozumienia jednych, jak i drugich?

Pomiędzy zatrudniającymi a zatrudnionymi od lat iskrzył konflikt interesów, każda ze stron chciałaby przepchnąć swoje postulaty. Pracodawcy będący także w roli zatrudniających są ukierunkowani na zysk, a też zmniejszenie kosztów pracy. Pracownicy z kolei skarżą się na nieprzyjazne warunki pracy i płacy.
read more