PRacownik

Indywidualna nauka języków obcych w Warszawie i okolicach

Aktualnie nauka obcego języka nie jest już jedynie potencjalną opcją, ale obligatoryjnym musem w życiu dorastających ludzi. Poszerzenie swoich umiejętności językowych bezpośrednio przedkłada się na przyszłe możliwości do manewru wchodząc na rynek pracowniczy.


Poszukując placówki, która zapewni np.
read more

Co to jest zarządzanie kapitałem ludzkim i czemu opłaca się się nią teraz zainteresować

Taka kwestia zarządzanie w wielu firmach okazuje się zwykle tematem numer jeden. Właściwa organizacja pracy okazuje się kluczem do rynkowego zwycięstwa firmy, a także bardzo przekłada się na możliwe zyski. Niestety, kwestie te bywają czasem dużo bardziej skomplikowane niż może się pozornie zdawać.
read more

SAP – bardzo przydatny system, który może znacznie poprawić funkcjonowanie w firmie

Każdemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby mogło sprawnie funkcjonować oraz liczyć na nieustany rozwój i zyski. Żeby jednak tak się stało trzeba między innymi dobrej organizacji w firmie oraz zarządzania, które pozwoli na wykrywanie błędów i skuteczne reagowanie w sytuacjach, problematycznych. Ponadto konieczne jest holistyczne patrzenie na firmę i umożliwienie poszczególnym działom stałej, niczym nieograniczonej współpracy, wymianę informacji oraz wspólne znajdywanie rozwiązań.
read more

Prawa pracownicze a działania pracodawców. Jak skonsolidować te dwie grupy, co jesteśmy w stanie zyskać z porozumienia jednych, jak i drugich?

Pomiędzy zatrudniającymi a zatrudnionymi od lat iskrzył konflikt interesów, każda ze stron chciałaby przepchnąć swoje postulaty. Pracodawcy będący także w roli zatrudniających są ukierunkowani na zysk, a też zmniejszenie kosztów pracy. Pracownicy z kolei skarżą się na nieprzyjazne warunki pracy i płacy.
read more