parkowanie

Jak ośrodek miejski to wiadomo, że wiele miejsc do parkowania. Jak to się prezentuje obecnie i jak definiujemy takie miejsce postojowe?

Chciałoby się stwierdzić, iż parking jaki jest każdy widzi. Tylko każdy widzi coś innego. Dla jednej osoby więc parking będzie miejscem zawsze mało potrzebnym, tak mogą powiedzieć osoby nie będące w posiadaniu samochodów. Skoro z nich nie korzystamy to istnieją, choć w sumie jesteśmy w stanie sobie poradzić bez nich. Całkowicie odmienne zdanie zaprezentuje człowiek, który posiada auto i często korzysta z parkingów, szczególnie podróżując po mieście i załatwiając wiele spraw. Dla tego typu osoby parking jest niezbędny. No ale jak jest z tym parkingiem i czy można podejść do tej tematyki obiektywnie? Oczywiście, że tak!
read more

Kilka ciekawostek na temat aut od Volkswagena

Właściwie wszędzie niezwykle poznanym koncernem aut jest niemiecki Volkswagen. Pierwszym pojazdem, który zszedł z taśm produkcyjnych Volkswagena był Garbus, którego produkcję rozpoczęto pięć lat przed początkiem II wojny światowej. W 1934 roku zaczęła się historia koncernu Volkswagen. Mimo upływu wielu lat od zaprezentowania pierwszego Garbusa koncern nadal jest jednym z najistotniejszych producentów aut na świecie. również w Polsce nie brakuje posiadaczy pojazdów tej popularnej marki.
read more