parkowanie

Jak ośrodek miejski to wiadomo, że wiele miejsc do parkowania. Jak to się prezentuje obecnie i jak definiujemy takie miejsce postojowe?

Chciałoby się stwierdzić, iż parking jaki jest każdy widzi. No ale każdy widzi inną rzeczywistość. Dla jednej osoby więc parking będzie miejscem zawsze zbędnym, tak mogą przyznać osoby nie posiadające aut. Jeśli się z nich nie korzysta to są, choć właściwie można by sobie poradzić bez nich. Całkowicie odmienne zdanie przedstawi człowiek, który posiada samochód i często korzysta z parkingów, szczególnie jeżdżąc po mieście i załatwiając wiele spraw. Dla takiej osoby parking jest niezbędny. No ale jak jest z tym parkingiem i czy możemy podejść do tej tematyki obiektywnie? Jasne, że tak!
read more

Kilka ciekawostek na temat aut od Volkswagena

Właściwie wszędzie nieprawdopodobnie znanym koncernem pojazdów jest wywodzący się z Niemiec Volkswagen. Pierwszym autem, który zszedł z taśm właśnie tej marki Volkswagena był Garbus, którego produkcję rozpoczęto pięć lat przed rozpoczęciem II wojny światowej. W 1934 roku zaczęła się historia koncernu Volkswagen. Pomimo upływu wielu lat od ukazania pierwszego Garbusa koncern nadal jest jednym z najważniejszych producentów samochodów na świecie. Też w Polsce nie brak właścicieli pojazdów tej najmodniejszej marki.
read more