mechanika

Firmy transportowe a serwis samochodów.

Transport drogowy w naszym kraju rozwinął się z niesamowicie ekspresowym tempie. Polskie firmy transportują za pomocą tirów i samochodów dostawczych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i poza nią. Opłacalność tego biznesu jest świetna, minusem są niestety często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują rozporządzenia, które regulują poruszanie się dostawczych pojazdów po drogach.
read more

Chiptuning auta – kiedy można go robić, w jaki sposób oddziałuje na parametry czterokołowca, czy jest bezpieczny?

Tuning auta przeciętnemu kierowcy w naszej ojczyźnie nasuwa nieco pejoratywne asocjacje a także jest przedmiotem niewybrednych dowcipów.


Są jednakże stosowne metody, ażeby polepszyć parametry silnika w samochodzie, a jedną z nich będzie coraz popularniejszy chiptuning.
read more

Skoda naprawa kraków – jeśli jesteś właścicielem skody superb przeczytaj koniecznie jak poszukiwać dobrych miejsc gdzie możesz ją szybko naprawić

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że sprawny wóz to gwarancja naszego bezpieczeństwa podczas jazdy. Dlatego tak ważne będzie to, aby wszystkie naprawy okazały się być robione jak najszybciej, ale równocześnie również jak najlepiej. Serwisowanie pojazdów mechanicznych jest terminem niezwykle szerokim i nawet niełatwo byłoby znaleźć mechanika, który byłby w stanie wykonać przy skodzie kompletnie wszystkie prace.
read more