mechanicy

Dzięki zaplanowanej pomocy drogowej nawet kierowcy tirów są w stanie liczyć na błyskawiczną i fachową interwencję w razie awarii na drodze

O pomocy drogowej dla właścicieli aut osobówek, nazywanych także osobówkami, słyszał już chyba każdy. Tymczasem pomoc drogowa tir, czyli np. taka dla furgonów, musi być również zagwarantowana. W przeciwnym wypadku kierowcy nie mogliby spokojnie wyruszać w trasę. Szczególnie ryzykowne byłyby dalekie wojaże, ponieważ niełatwo byłoby w razie awarii sprowadzić pojazd np. z innego kraju.
read more

Zadbaj o swoje auto – odwiedź sklep z częściami do auta

Bezpieczną jazdę i sukcesywną eksploatację każdej maszyny możemy zapewnić sobie dobierając odpowiednie części. Rozeznanie w tematyce samochodowej opłaca się, jednak przy braku obycia i znajomości w tematyce filtrów, opon, podzespołów czy parametrów maszyny, lepiej poradzić się kogoś, kto siedzi w temacie już dłuższy czas.
read more

Coraz bliżej mroźne tygodnie – czy właściwie zadbałeś o swoje auto? Przeczytaj, na co warto zwrócić uwagę przed zimą

Dziś w Polsce spora część ludzi porusza się autami. Rzecz oczywista komunikacja miejska ma się dobrze – wielu ludzi z niej korzysta. Co więcej – z chęcią jeździłoby więcej (tramwaje w ciągu dnia są częstokroć zapchane po brzegi). Trzeba jednakże wprost stwierdzić – mimo wszystko na drogach jest bardzo wiele samochodów. I codziennie przybywa nowych.
read more