marki

Najem samochodu i autokaru na wesele to świetny pomysł

Przygotowania do ślubu oraz wesela naturalnie wypada zacząć z niezwykle dużym wyprzedzeniem. Mnóstwo Par Młodych zaczyna planowanie tego wyjątkowego dnia już dwa lata wcześniej. Znalezienie dobrej sali weselnej, dobrego fotografa bądź kamerzysty to dopiero początek wielkich przygotować. Odnalezienie sukni ślubnej, garnituru, wycyzelowanie szczegółów wesela lub wysłanie zaproszeń do rodziny i przyjaciół, to kolejne rzeczy, o które musi zadbać Para Młoda. Trzeba również zastanowić się nad tym, jakim samochodem pojedziemy do ślubu.
read more

Jakiego rodzaju zyski może mieć firma przy wynajęciu samochodu na okres 5-ciu lat?

Jeżeli chcesz wynająć samochód, powinieneś zgłosić się do firmy, która takie samochodu oferuje. W wielu firmach prawdopodobne jest wynajęcie auta bez kaucji. Wiele osób ceni sobie taki sposób wynajmowania samochodu, zatem firmy wyszły na przeciw wymogom klientów i proponują dzisiaj tego typu rozwiązanie.


Wiele firm proponuje wynajem samochodu długoterminowy, na krótki czas i średnioterminowy.
read more

Giełda samochodów powypadkowych – czyli, doskonały metoda aby łatwo się “obłowić” i równocześnie nie przepłacić

Jak dosłownie każdy z nas bardzo dobrze wie, bardzo wielu ludzi posiada dość stare samochody – nie każdego przeciętnego Kowalskiego w ogóle stać na te najnowsze modele aut no i wielu spośród nas robi praktycznie wszystko, by chociażby utrzymać własnego “malucha” w stanie, w którym możemy nim bez problemu jeździć – szczególnie jeśli posiadamy auto stare, lecz jakiejś porządnej marki, której to części mogą kosztować fortunę.
read more