marki

Jakiego rodzaju zyski może mieć firma przy wynajęciu samochodu na okres 5-ciu lat?

Jeżeli chcesz nająć samochód, powinieneś zgłosić się do firmy, która tego typu auta oferuje. W wielu firmach możliwe jest wypożyczenie samochodu bez kaucji. Dużo osób ceni sobie taki sposób wynajmowania auta, zatem firmy wyszły na przeciw wymogom klientów i oferują dzisiaj takie wyjście.


Dużo spółek oferuje wynajem samochodu długoterminowy, krótkoterminowy i średnioterminowy.
read more

Najem samochodu i autokaru na wesele to świetny pomysł

Przygotowania do ślubu oraz wesela na pewno należy rozpocząć z niezmiernie wysokim wyprzedzeniem. Wiele Par Młodych zaczyna planowanie tego nadzwyczajnego dnia już dwa lata wcześniej. Odszukanie odpowiedniej sali weselnej, dobrego fotografa bądź kamerzysty to dopiero początek wielkich przygotować. Znalezienie sukni ślubnej, garnituru, dopieszczenie szczegółów wesela czy wysłanie zaproszeń do rodziny i przyjaciół, to następne rzeczy, o jakie musi zadbać Para Młoda. Trzeba także zastanowić się nad tym, jakim wozem pojedziemy do ślubu.
read more

Giełda samochodów powypadkowych – czyli, doskonały metoda aby łatwo się “obłowić” i równocześnie nie przepłacić

Jak dosłownie każdy spośród nas doskonale wie, wielu ludzi posiada dość stare samochody – nie każdego standardowego Kowalskiego stać na te najnowsze modele samochodów i wielu z nas robi praktycznie wszystko, aby chociażby utrzymać swojego “malucha” w kondycji, w który to mamy możliwość nim bez problemu jeździć – zwłaszcza jeśli posiadamy auto stare, lecz jakiejś porządnej marki, której to części mogą kosztować fortunę.
read more