język

Inwestując w przyszłość dziecka dobrze jest poszerzać horyzonty

Życie dziecka cechuje niebywała energia. Nie tylko porusza się ono z szybkością Strusia Pędziwiatra, ale równie szybko przyswaja poznane wiadomości. Rodzice obecnie starają się spożytkować tę zdolność i przedszkolnych lat inwestują w jego rozwój. “On jest wspaniały!” – wołają rodzice, żywiołowo podskakując na krześle obserwując swoje dzieci, które na palcach jednej ręki są w stanie policzyć do ośmiu po angielsku.
read more

Współczesne sposoby na poznawanie obcych języków

Podobno podróże nauczają, i coś w owym porzekadle jest. By jednak tak się stało, musimy spełniać dwa warunki: przede wszystkim wybrać się w drogę, a po drugie być otwartym na to co może się stać. Obserwować szeroko otwartymi oczyma. Nie jest to oczywiście kłopotliwe kiedy wybieramy się na przykład na drugi koniec kraju bądź chociaż za miasto. W takim przypadku wystarczy po prostu słyszeć i rozmawiać.
read more

Czy możesz powiedzieć, iż płynnie posługujesz się jakimś językiem obcym?

Spośród wielu umiejętności, jakie powinniśmy posiadać dzisiaj na szczególna uwagę zasługuję znajomość języka obcego. Nikt nie ma wątpliwości, iż chodzi przede wszystkim o język angielski, ponieważ cały świat w pewnym stopniu go używa, co znaczy, iż gdziekolwiek jesteśmy mamy szansę się w nim porozumieć. To międzynarodowy język. Wielu z nas pragnęłoby jednak go lepiej znać. Jak to zrobić?
read more

Nauka języka włoskiego każdego

Kontakt z przedstawicielami i wytworami różnorakich narodowości nie jest niczym nowym w życiu wszystkich z nas.Jeździmy amerykańskimi samochodami, zakupy robimy w francuskim supermarkecie, pijemy chińską herbatę, jemy szwajcarskie czekolady,nosimy ubrania uszyte w Turcji, kupujemy owoce sprowadzane z ciepłych krajów i jeździmy na zagraniczne wycieczki bądź gościmy gości zza granicy w naszych miastach.
read more

Intensywny kurs angielskiego Wrocław będzie odpowiedni dla osób, jakie pragną w błyskawicznym tempie poznać podstawowe słownictwo

Potrzebujesz błyskawicznie nauczyć się języka angielskiego? Jeśli tak, to jak najprędzej sprawdź, gdzie w województwie dolnośląskim uda Ci się odbyć ekspresowy kurs, w czasie którego nauczysz się potrzebnych słówek. Obecnie język angielskim na poziomie elementarnym konieczny jest niekiedy na etacie sprzedawcy czy stylisty. W naszym kraju żyje mnóstwo cudzoziemców, jacy nie umieją posługiwać się naszym ojczystym językiem.
read more