język

Czy interesuje nas przedszkole dwujęzyczne Wrocław?

Już od małego pragniemy dla własnych dzieci tego wszystkiego co najwspanialsze, dlatego także dokładnie namyślamy się nad wszystkim, co dla nich organizujemy. To sprawia, że bardzo istotny będzie wybór odpowiedniego przedszkola dla dziecka, tak byśmy posiadali gwarancję, że będą tutaj zaspokojone wszelkie jego potrzeby.


Co oferuje nam przedszkole Wrocław Krakowska?


Jeżeli jesteśmy na takim etapie, że warto dla pociechy wybrać dobre przedszkole, to musimy spojrzeć na to, co oferuje nam przedszkole Wrocław Krakowska.
read more

Jadąc za granicę, dobrze jest zaopatrzyć się w tłumacz polsko portugalski.

Znajomość języków obcych w współczesnych czasach to już niemal norma a także coś zwyczajnego. Nie ma właściwie osób, które nie potrafiłyby kontaktować się w języku angielskim, a jest też pokaźna grupa osób, którzy znają dwa języki lub więcej. Jednak normą we wszystkich większych firmach stało się to, iż rozmawia się w języku angielskim oraz nawet konieczne jest, ażeby znać dodatkowo jeszcze jakieś dodatkowe języki.
read more

Inwestując w przyszłość dziecka dobrze jest poszerzać horyzonty

Życie dziecka cechuje niebywała energia. Nie tylko porusza się ono z szybkością Strusia Pędziwiatra, ale równie szybko przyswaja nowe informacje. Rodzice często starają się wykorzystać tę cechę i już od wczesnych lat inwestują w jego rozwój. “On jest taki zdolny!” – wołają rodzice, szaleńczo podskakując na krześle widząc swoje dzieci, które na palcach jednej ręki mogą policzyć do ośmiu po angielsku.
read more