Monthly Archives: April 2019

Na co należy koniecznie skierować uwagę przy zakupie auta?

Zakup własnego samochodu to niewątpliwie niezmiernie trudne zadanie. Praktyka pokazuje nam, że często musimy na nie poświęcić niezwykle dużo swojego wolnego czasu, co bez wątpliwości jest bez mała pewną inwestycją. W wielu przypadkach także zdarza się, że poszukujemy samochodu nie mając przy tym równocześnie niezwykle dużego zasobu informacji. Niestety taka postawa może się okazać dla nas bardzo niekorzystna, bowiem sprzedawcy w szeregu przypadków czekają wyłącznie na to, aby wykorzystać naszą niewiedzę.
read more

Chiptuning auta – kiedy można go robić, w jaki sposób oddziałuje na parametry czterokołowca, czy jest bezpieczny?

Tuning samochodu przeciętnemu kierowcy w Polsce nasuwa dość pejoratywne skojarzenia a także jest obiektem niewybrednych dowcipów.


Są jednakże odpowiednie metody, aby poprawić parametry motoru w aucie, a jedną z nich będzie coraz popularniejszy chiptuning.
read more

Parę słów odnośnie firm jakie zajmują się transportem i przewozami

Firma, która zajmuje się przewozem i przeprowadzkami, posiada niemało samochodów ciężarowych. Sterują nimi kompetentni kierowcy, jacy posiadają sporo wiedzy, jaka zezwala im migiem i sprawnie zajmować się transportem różnych obiektów oraz surowców. Samochody ciężarowe nie są proste w prowadzeniu, tym samym za ich kierownicą zdołają zasiadać jedynie osoby, które mają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie.
read more

Tuningowanie auta- powiększ komfort jeżdżenia i moc silnika

Każdy kto ma własny pojazd pragnie, żeby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, łatwą jazdą jak również niewysokimi wydatkami związanymi z zakupem paliwa. Wybierając samochód nie zawsze możemy pozwolić sobie na auta o tak korzystnych parametrach. Możemy jednak zastanowić się nad tuningiem auta, który pomoże nam zwiększyć możliwości naszego samochodu.
read more