części

Tuning, przeciwko Chiptuning – czyli, podrasowanie auta na zewnątrz a także od wewnątrz

Każda osoba pragnie, aby jego samochodzik wspaniale się sprawował oraz był miły dla oczka. W naszym felietonie opowiemy Tobie, jak tego dokonać za pomocą dwójki sposobów – Tuningowi, czyli podkręceniu zewnętrznemu, a także Chiptuningowi – a więc podkręceniu od wewnątrz!
read more

O czym należy pamiętać przy serwisowaniu swojego samochodu, w jakich miejscach najlepiej będzie kupować części

Podczas jazdy samOChodem normalną rzeczą będzie to, że raz na jakiś czas trzeba będzie zajrzeć do mechanika. Nawet w przypadku najbardziej niezawodnych pojazdów konieczne jest na przykład zmienienie oleju, opon albo klocków hamulcowych.
read more

Wycieraczki samochodowe to bardzo istotny element zachowania bezpieczeństwa jazdy

Kiedy jesteś chłopakiem, zdecydowanie bardzo dbasz o swój samochód – współcześnie przecież właściwie każdy z nas taki ma. Nawet jeśli kiedy Twój samochód jest w świetnym stanie, wówczas i tak wówczas bez wątpliwości powinieneś zwracać sporą uwagę na takie elementy, na które zwykle bynajmniej nie zwraca się uwagi – na przykład wycieraczki samochodowe. Okazuje się bowiem, że takie wycieraczki zużywają się niemalże tak samo jak wszystkie inne części każdego samochodu. Dlatego jeśli chciałbyś trochę dowiedzieć się w kwestii wycieraczek samochodowych, nasz artykuł zdecydowanie przeznaczony jest dokładnie dla takich osób jak Ty.
read more

Odpowiedni serwis samochodowy w twoim mieście a także samodzielna wymiana uszkodzonych części

Samochody tak jak i pozostałe pojazdy jak również urządzenia czasem ulegają uszkodzeniu. Niepoprawna jazda bądź warunki na drodze mogą sprawiać, że części będą szybciej się zużywały. Czasem wizyta w serwisie samochodowym jest niezbędna.
read more