aut

Busy – a więc, jeden ze metod podróżowania między obszarami Polski oraz Niemiec

Wewnątrz danych czasach, przeciwko wszelkim pozorom, podróżowanie do są siadujących państw nie jest już ani trudne, ani w rzeczywistości “trudno dostępne”. Kiedy jeszcze w dwudziestym wieku komunikacja typu miejskiego – nie tylko zagraniczna, ale również nasza krajowa – tak naprawdę “raczkowała”, tak teraz jest własnym zupełnym przeciwieństwem.
read more

Jakie plusy ma wypożyczanie samochodów, o czym warto pamiętać szukając dobrej wypożyczalni aut.

Udając się do jakiegoś innego miasta w podróż służbową lub na wakacje niejednokrotnie zachodzi konieczność pożyczenia jakiegoś auta. Czasami nawet nie ma innej możliwości, jeśli ktoś będzie musiał być mobilny i szybko się przemieszczać między różnymi miejscami, to miejska komunikacja mu może nie wystarczyć, a za to taksówki są drogim wyjściem.
read more

Jak wybierać dywaniki do auta? Na co obowiązkowo zwrócić uwagę?

Wybór nowych dywaników do auta to nie jest tak proste, jak może zdawać się początkowo. Oczywistym jest, iż inne dywaniki wybierzemy na lato, odmienne zaś w porze zimowej.


W okresie letnim do naszego samochodu wnosimy wyłącznie trochę piasku, gorzej jest zimą, ponieważ wtedy nie można się wręcz uwolnić od błota oraz śniegu.
read more