Kilka ciekawostek na temat aut od Volkswagena

Właściwie wszędzie niezwykle poznanym koncernem aut jest niemiecki Volkswagen. Pierwszym pojazdem, który zszedł z taśm produkcyjnych Volkswagena był Garbus, którego produkcję rozpoczęto pięć lat przed początkiem II wojny światowej. W 1934 roku zaczęła się historia koncernu Volkswagen. Mimo upływu wielu lat od zaprezentowania pierwszego Garbusa koncern nadal jest jednym z najistotniejszych producentów aut na świecie. również w Polsce nie brakuje posiadaczy pojazdów tej popularnej marki.
read more

Na całym świecie niezwykle popularnym koncernem aut jest wywodzący się z Niemiec Volkswagen. Początkowym pojazdem, który zszedł z taśm właśnie tej marki Volkswagena był Garbus, którego produkcję rozpoczęto pięć lat przed początkiem II wojny światowej. W 1934 roku rozpoczęła się historia koncernu Volkswagen. Pomimo upływu wielu lat od zaprezentowania pierwszego Garbusa koncern nadal jest jednym z najważniejszych producentów pojazdów na świecie. Też w Polsce nie brakuje posiadaczy samochodów tej modnej marki.

Volkswagen Jetta nocą

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
Tak potężna popularność tych aut w naszym kraju sprawia, że bez małych kłopotów uda nam się je zrobić, czy kupić części zamienne. W każdym sklepie z częściami do aut dostaniemy lampy Volkswagen – gdzie mogę zamówić lampy do volkswagena. Wysokiej jakości lampy Volkswagen do każdego modelu pojazdu produkowanego w niemieckim koncernie, które jest sprzedane w polskich salonach do tego przeznaczonych. Bez trudu niezbędne części tańsze kupią także właściciele Volkswagenów, którzy nastawili się by kupić je z Niemiec. Koncern cały czas wprowadza do modeli wprowadzonych na rynek przez siebie pojazdy interesujące rozwiązania, które posiadają przyczyniać się tak naprawdę do wzrostu bezpieczeństwa w czasie ich użytkowania. Coraz potężniejsza liczba modeli pojazdów schodzących z taśm produkcyjnych wyposażona jest w czujniki parkowania.

Jeśli zainteresował Cię zaprezentowany zagadnienie, odwiedź ten link, gdzie znajdziesz obszerne info. Poszerz swoje wiadomości.

Powiększa to nie tyle bezpieczeństwo użytkowania, ale z pewnościąułatwia odnalezienie odpowiedniego miejsca do zaparkowania w coraz mocniej zatłoczonych centrach dużych miast. Standardem są pojazdy mają w sobie systemy ABS. Coraz więcej jednocześnie pojazdów wprowadzonych na rynek Volkswagena tak naprawdę jest wyposażanych też w system ESP, który popularnie nazywany jest asystentem hamowania.

pracownicy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Pracownicy koncernu są w stanie dołożyć wszelkich starań, aby mało szkodzić środowisku naturalnemu. Stąd w dużej liczbie modeli nowych aut stosowane są silniki, które emitują o wiele mniej zanieczyszczeń. Cały czas trwają także prace nad udoskonaleniem samochodów hybrydowych. Musimy zwrócić uwagę, koncern zniża cenę aut hybrydowych, właśnie z tego powodu na ich kupno jest w stanie sobie pozwolić coraz więcej kierowców, którzy myślą o ochronie środowiska naturalnego.