Niższe koszty obiegu faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś przeczytać czym jest efektywny obieg faktur w firmie.
read more

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Korzystając ze swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

System rozpoczyna swoje działania od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i zależnie od rodzaju faktury (www.efematic.pl/) system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Przyłącz się do zadowolonych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur (http://www.automatyzacja-faktur.pl/) dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic