Ciut z sentymentem na temat nowoczesnych rozwiązaniach

Nowoczesne technologie zdominowały nasze życie. Często bezwiednie korzystamy z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Tak samo intuicyjnie jak w odległych czasach postępowali nasi przodkowie, wykorzystując wiedzę zawartą w domowych zapiskach, zawierających tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji uczył tata, tajniki kuchni zdradzała babcia czy mama. Było tak jeszcze 25 lat temu.
read more

Nowoczesne technologie zdominowały nasze życie. Często bezrefleksyjnie korzystamy z dobrodziejstw współczesnej myśli technologicznej. Tak samo intuicyjnie jak dawniej postępowali nasi ojcowie czy dziadkowie, korzystając z wiedzy zawartej w domowych notatkach, zawierających tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji nauczał tata, tajniki pichcenia zdradzała babcia czy też mama. Było tak jeszcze przed ćwierć wiekiem.

audiobooki - przykłady

Autor: Phillip Stewart
Źródło: http://www.flickr.com
W tej chwili nasze życie nabrało rozpędu. Okazjonalnie możemy znaleźć wolną chwilę na mozolny tok klasycznego nauczania. Ponieważ jednak życie nie znosi pustki niszę po starych metodach nauki sztuki życia zajął internet, poradniki książkowe jak także poradniki audiobooki (zobacz również tutaj: godne polecenia powieści i opowiadania jako audiobooki). W ten to sposób w czasie wolnym możemy z słuchawkami na uszach dać sobie radę z zaszczepieniem drzewek czy z nieskomplikowanymi naprawami domowymi, co niewątpliwie pozwoli sporo zaoszczędzić.

Publikowany artykuł niesłychanie Cię zainteresował? To zobacz też odmienne pomocne teksty, które posiadają ogromnie ważne informacje – pochłoną Cię całkowicie.

Kiedy w ogrodzie i w domu wszystko już zostało zreperowane (nowa altana błyszczy łącznie z zielonym płotem), możemy w hamaku położyć się i słuchać powieści i opowiadań w formie audiobooków. Czy będą to opowiadania tuzów literatury czy też autorów mniej popularnych (a nawet debiutujących „młodych wilków”) nie to jest istotne. Najważniejsze jest to, że odpoczywamy.

Audiobooki (więcej w tym miejscu: atrakcyjny audiobook) wkraczają nawet w wydawało by się tradycyjne ze swojej natury sfery życia takie jak religia czy religioznawstwo. W księgarniach można dostać dużą ilość pozycji audiobooków o tematyce religijnej. Gałąź religia audiobooki nie ogranicza się tylko do wydań Biblii, można też zakupić polemiki teologiczne najświatlejszych umysłów, od papieży po uczonych świeckich – tak wybitnych jak Kołakowski, który pomimo iż był człowiekiem niewierzącym snuł rozważania o religii chrześcijańskiej tak mądre, iż jego twierdzenia na temat kondycji człowieka i jego relacji z Bogiem wykorzystywane są jako racje w dyskusjach teologicznych czy też bywają szkieletem homilii co ambitniejszych Wikarych czy Proboszczów.

Czy wiesz, gdzie jeszcze można znaleźć podobne materiały? Jeżeli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść (http://www.e-gift.pl/10824,bialy-notes-samoprzylepny-memorysticky-it323306-8×1-7×10-3-cm/) znajdującego się tam artykułu.

Ku pożytkowi i radości parafian.

I tym sposobem nowoczesność wkrada się w każdy zakamarek naszego życia.