W jaki sposób dobrze chronić się przed manipulacją, czyli techniki nlp w praktyce.

Neurolingwistyczne programowanie mózgu, bo o nim tu mówimy, to niezwykle praktyczna umiejętność. Każdy kto stosuje techniki nlp jest w stanie prowadzić bardzo skuteczną komunikację z drugim człowiekiem. Używając wybranych narzędzi zdobywamy umiejętność aby wywołać określone zachowania u naszego rozmówcy, tym samym wpłynąć na jego decyzje.

Proszę sobie wyobrazić jak doskonale jest jasno przekazywać komunikat oraz poprawnie bronić się przed manipulacją. Neurolingwistyczne programowanie mózgu gwarantuje w szczególności określoną technologię rozwoju oraz pracy nad sobą. Korzyści jakie będziemy czerpać z nowej umiejętności będą wielkie.

W jaki sposób zmienimy nasze spojrzenie na temat świata dzięki NLP.

Szkolenie

Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby praktykujące techniki nlp zwiększają swoją kreatywność oraz abstrakcyjne myślenie – prezentujemy skuteczne techniki nlp. Wzrośnie w nas empatia, za pomocą której zobaczymy świat z innej perspektywy. Uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie obawy oraz fobie nie będą więcej problemem, odzyskamy kontrolę nad własnymi emocjami oraz łatwiej będziemy realizować wyznaczone cele.

Kliknij na proponowany odnośnik, a zgłębisz dane na opisywany wątek jeszcze bardziej – zapewne okażą się ciekawe i totalnie Cię wciągną.

Prawda że brzmi fantastycznie? I takie też jest. NLP zachęca do siebie coraz większe grono entuzjastów, którzy pewnego dnia zdecydowali zmienić swoje życie i biorą obecnie z niego pełnymi garściami.

Jeśli masz pewność, że dane na przedstawiany wątek będą dla Ciebie przydatne, to wejdź na proponowany odnośnik (bhpprofesjonalnie.pl/11,kontakt), który z pewnością tego typu wiadomości ma.

Musimy jednak pamiętać, że NLP może być źle używane. Kiedy poznamy zachowania ludzkie, wten łatwiej będziemy nam na nie wpływać, zbyt częste używanie tej umiejętności może stać się zgubne w skutkach.


Najbardziej znane metody NLP.

randka

Autor: Philip Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród wszystkich metod do najczęściej używanych należą, m.in. modelowanie, kotwiczenie, swish pattern czy przeramowanie. Modelowanie polega na badaniach zachowań, przekonań i wartości osoby w celu zdobycia pewnych cech. Znaczy to, że jak określona osoba była w stanie osiągnąć dobry wynik w pewnej dziedzinie to każdy może powtórzyć ten wynik. Musimy tylko odtworzyć odbytą drogę do celu wspomnianej osoby. Powyższe techniki to jedynie fragment fascynującego świata NLP, który otworzy nasze oczy i pomoże dostrzec to, co do tej pory było kompletnie niewidoczne.