Błyskawiczny sposób na relaks – dobry film

Spora grupa Polaków nie potrafi wyobrazić sobie popołudnia bez oglądania tv. Kochamy filmy, szczególnie komediowe. Idealny przepis na wieczorny relaks to dla wielu z nas fotel i film.

ubrania - obrazek

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Przemysł filmowy to istna maszyna do zarabiania pieniędzy – od początków kinematografii produkcje filmowe cieszyły się niezwykłym powodzeniem – początkowo dlatego, że film to było coś kompletnie nowego, nowoczesnego. Potem dlatego, że filmy zabierały widzów w nieznany świat, pozwalały na przeżycie nieprawdopodobnych przygód, dostarczały uczuć, których brakuje nam w prawdziwym życiu. Obecnie wykształciło się mnóstwo gatunków filmowych. Opłaca się pokrótce omówić parę z nich. Dość mało znany – czarna komedia. Idealnym przykładem będzie tu produkcja Zgon na pogrzebie. Czarny humor to śmiech przez łzy – zabawne jest to, co w prawdziwym życiu powoduje smutek, praktycznie śmieszą nas rzeczy, z jakich nie wolno się nabijać, a przynajmniej jest to niedobrze widziane w naszej kulturze. Znacznie znane są filmy przeznaczane dla młodzieży, jak dla przykładu Saga Zmierzch: Zaćmienie.”Zgon na pogrzebie” sprawdź na Ceneo Opowieść ta dotyczy losów zwykłej dziewczyny, jaka zakochuje się w chłopaku, który jest wampirem.

Jeśli chcesz znaleźć materiały na ten temat, to przejdź tutaj wakacje last minute katowice i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Jest tam wątek miłosny, sensacja, pościg, kłamstwo – dosłownie wszystko to, co interesuje młodego widza. Dla najmłodszych kinomanów wymyślone zostały bajki animowane, jak przykładowo Bujdy na resorach. Rysunkowi bohaterzy przeżywają niezwykłe przygody, jakie dają dzieciom mnóstwo frajdy. Zgon na pogrzebie to na pewno film przeznaczony dla dojrzałego widza, nie z uwagi na jego zawartość, ale sposób snucia narracji. Dla młodego odbiorcy idealny będzie film Saga Zmierzch: Zaćmienie.

Dostarcza on wielu wzruszeń, pozwoli przeżyć to, czego brak w realnym życiu, umożliwi chwilę zapomnienia, jeśli damy porwać się opowieści. Dla najmłodszych, ale tym samym najbardziej trudnych widzów, idealne będą bajki animowane, takie jak Bujdy na resorach, dostosowane do sposobu odbioru filmowej małego dziecka.

Poza filmami często patrzymy na seriale. Kilka lat wstecz niezwykłą popularnością zasłynął serial Skazany na śmierć sezon 2. przejściu na stronę Opowiadał on o losach dwóch braci z których jeden wylądował w więzieniu, a młodszy postanowił za każdą cenę go uwolnić. Z uwagi na ogromną popularność aktorzy którzy grali w tym seriali zyskali status prawdziwych gwiazd. Skazany na śmierć sezon 2 zwyczajnie trzeba zobaczyć.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,