Dowiadujemy się w jakim stopniu reklama na telebimach jest efektywna?

Reklama na telebimie jest współcześnie jedną z niesłychanie często stosowanych form reklamowych. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie formę reklamy z jednego, niesłychanie bezproblemowego powodu – reklama wyświetlana na telebimach może trafić do nader szerokiego gremia odbiorców, jako że nie można jej przegapić.

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim Konin to wielki ekran podświetlany poprzez sporo diod ledowych- w koninie. Dzięki temu przypuszczalne będzie zdobycie ogromnie jasnego a także widocznego obrazu, który dostrzegany jest nawet z dosyć wysokiej odległości. Reklamy, które są emitowane na telebimach nadzwyczaj dobrze widać nawet w w przypadku złej pogody, takiej jak intensywny deszcz lub śnieg. Prócz tego barwne obrazy, które nadaje telebim również przyciągają wzrok innych ludzi – dużo bardziej niż na przykład banery reklamowe czy plakaty. Aczkolwiek ażeby reklama na telebimach była efektywna należy pamiętać o kilku istotnych zasadach i się do nich zastosować.
Wiurtualny asystent

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą sprawą, którą musimy brać pod uwagę będzie sama reklama. Jeśli będzie achromatyczna, niewiele przyciągająca czy niezrozumiała to nawet gdy będzie wyświetlona na telebimie to nie zaintryguje przechodniów.

Skończyłeś studiować nasz wpis i zastanawiasz się nad nowym? Nic bardziej prostego. Musisz tylko kliknąć w ten link i jesteśmy w witrynie (https://www.rathgeber.pl/corporate/kompetencje/uszlachetnianie-powierzchni).

Reklama nie może być również zanadto długa oraz skomplikowana, tak ażeby w prosty sposób można było zapamiętać treści, które podaje. Znaczącą rzeczą będzie lokalizacja telebimu. Ekran LED Warszawa wypada umieścić tam, gdzie regularnie przebywa najwięcej ludzi.- prosto z tego źródła

Dobrym miejscem okaże się więc zieleniec, środek miasta, główny plac, okolice ogromnych sklepów czy też galerii handlowych a również często uczęszczane autostrady oraz ulice.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,