Czego mogłyby nauczyć gry na przeglądarkę i czy naprawdę wszystkie są złe?

Posiadając komputer moglibyśmy spędzać czas na dużo sposobów. Możemy oglądać zdjęcia, słuchać muzyki czy grać w gierki. Dzisiaj jest w internecie wiele serwisów, jakie proponują ciekawe rozgrywki za darmo.
Bardzo dużo ludzi uważa, że gry na przegladarkę są złe oraz zabierają młodzieży czas, który powinni poświęcić na naukę.

gry na przegladarkę

Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak nie wszystkie gry są złe. Trzeba mieć w pamięci, że wiele jest takich gier, jakie mogłyby dużo nauczyć. Grając w gry uczysz się koordynowania ruchów. Tego typu nauka chrześcijańskie placówki szkolne Poznań opiera się głównie na tym, że moglibyśmy robić jakąś czynność nie spoglądając się na przedmiot, którego używamy. Taka umiejętność może się przydać w przyszłości do prowadzenia pojazdów. Wtedy będziemy w stanie robić coś przy radiu, patrząc ciągle na drogę. Gry uczą także zarządzania. Zawsze będą potrzebni ludzie, którzy dobrze zarządzają zasobami ludzkimi lub surowcami. W wyćwiczeniu tego typu umiejętności pomogą rozgrywki strategiczne. W tego typu grach bardzo często powinniśmy skupić się na wielu rzeczach. Jest to idealna rozgrzewka przed prawdziwymi wyzwaniami.
postacie ze Star Wars

Autor: David J
Źródło: http://www.flickr.com
Naszym światem rządzi fizyka i bez tej nauki nic nie może się dziać. Coraz więcej gier dąży do jak najwłaściwszego naśladowania elementów takiej nauki. Dobrym przykładem może tutaj być strzał z wyborowego karabinu. Zazwyczaj zdarza się tak, że oprócz kierunku wystrzału powinniśmy wziąć też pod uwagę kierunek wiatru. Dzięki grom możemy nauczyć się też prędkiego pisania na klawiaturze. Taka umiejętność bardzo dobrze wygląda, jeśli umieścimy ją w CV. W normalnej sytuacji, żeby nauczyć się szybkiego pisania, trzeba by było spędzić mnóstwo czasu na przepisywaniu literek albo jakichś wyrazów. Grając w przeglądarkowe gry uczymy się często działania w grupie.

Jeżeli zostaniesz sam na polu bitwy, powinieneś zrobić coś co zdziała, że nie będziesz wydalony z rozgrywki. Taka umiejętność dawania sobie rady w trudnych okolicznościach, zazwyczaj może się przydać w życiu np. w sytuacji, gdy posiadamy nachalnego przełożonego.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,