Wygodne koszule myśliwskie

Nie musimy chyba nikomu opisywać nieprzyjemnego uczucia, które odczuwamy po parogodzinnym chodzeniu w źle dobranych butach czy nieodpowiednio dobranej odzieży. Podane części stroju myśliwego są bardzo ważne, szczególnie na polowaniu. Jaki zatem strój powinien mieć na sobie myśliwy w trakcie polowania?

Strzelba myśliwska

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Dobrze dobrane obuwie, w których myśliwy będzie czuł się komfortowo, to podstawa udanego polowania. Nie chodzi tutaj tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo. W tej chwili sklepy internetowe posiadają w sprzedaży buty wodoodporne, jednocześnie dobrze oddychające. Bardziej wymagający myśliwi znajdą tam również buty na wiele różnych okazji, o różnych kolorach i fakturach tkanin.

Jeśli interesują nas spodnie czy koszule myśliwskie , oferta jest równie bogata – od spodni w kolorach ziemi, przez pełen wachlarz jaśniejszych odcieni i fasonów. Spodobają się nam koszule w kratę i jednokolorowe, wizytowe które z pewnością nadadzą nam szyku na bardziej oficjalnych myśliwskich wydarzeniach. Do koszuli obowiązkowy krawat z myśliwskimi motywami. Ciekawym okryciem na koszulę może być kamizelka – polarowa na polowanie lub bardziej elegancka na myśliwskie spotkania. Można również pomyśleć o eleganckim swetrze w stonowanym kolorze.

Wartym szczególnej uwagi częścią garderoby dla myśliwego jest kurtka. Ochrania na polowaniu przed złą pogodą, nie krępuje ruchów a nawet ułatwia kamuflaż.

Kliknij zamieszczony tu (https://147break.waw.pl/www/imprezy-okolicznosciowe/) link przenoszący do analogicznego studium – ono bez dwóch zdań także okaże się dla Ciebie niebanalne.

Wykonane z dobrych jakościowo materiałów kurtki są na tyle uniwersalne, że możemy je nosić cały rok.

Wchodząc na strony internetowych sklepów dla myśliwych () można wybierać i przebierać w różnych dodatkach, takich jak gustowne nakrycia głowy, bielizna termoaktywna i inne.

Na wyprawy po lesie warto zaopatrzyć się w krótkofalówki . Takie radia powinny pracować na akumulatorkach jak również na bateriach, posiadać dobry zasięg pozwalając na dyskretną rozmowę myśliwych bez niepotrzebnych odgłosów. Łatwość w użyciu i wygoda, tego powinniśmy oczekiwać od walkie-talkie.
Główną zasadą jednak powinna być wygoda i jakość, która sprawdzałaby się zarówno w deszczowe dni, jak i bardziej słoneczne popołudnia.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,