Są ludzie, którzy z pasją do motocykli się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki dzień w życiu

Mówi się, że jazda na motorze bywa niebezpieczna. Zapewne jest w tym jakaś doza prawdy, ale miłości nie da się oszukać.
Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub po prostu mają w DNA.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Niekiedy jest przecież tak, że ta miłość jest przekazywana z ojca na syna. Jeśli ojciec z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w ogródku, żeby naprawiać i pucować swe motocykle, to na pewno miłość ta też pojawi się w sercu ich dziecka. W przeszłości twierdzono, że motocykle to zajęcie tylko dla panów.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe materiały na opisywany temat, to zobacz proponowane www, które posiadają także dane na to zagadnienie – kliknij więc tutaj.

W dzisiejszych czasach nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, ponieważ dużo pań świetnie radzi sobie na jednośladach. Jeśli więc pragniemy kupić motocykl, to oczywiście musimy wpierw zrobić prawo jazdy. Będzie nam znacznie prościej, jeżeli mamy już uprawnienia do kierowania samochodem. Dlaczego? Gdyż dobrze znamy już przepisy i nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób. Czekają one, aż skończy się zima, aby móc wyprowadzić swe cudo z garażu, wyczyścić i wyruszyć w drogę. Pragną poczuć pracę silnika i wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Zdecydowana większość z nich jeździ prawidłowo.

Niestety bezmyślni ludzie zdarzają się tak samo wśród kierowców aut, jak i motorów. Po prostu ich wypadki bywają najczęściej bardziej tragiczne w skutkach i medialnie głośniejsze. Jednak nie należy uogólniać.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,