Jakie są zalety reklamowania się na telebimach? Czy również w niewielkich miejscowościach przynosi tego typu reklama pożądane efekty?

Diodowe ekrany to znaczy telebimy to dziś często komentowana forma reklamy zewnętrznej. Sporo osób zastanawia się czy to dobry sposób reklamowania własnych produktów lub firmy. Jeszcze parę lat temu była to taka nowość i z pewnością przyciągała ona wzrok potencjalnych klientów. Dziś jednak telebimy już nie są czymś tak zaskakującym z tego powodu osoby chcące reklamować swoje produkty zastanawiają się czy skorzystać z tej reklamy. Na co zwracać uwagę kiedy chodzi o reklamę na telebimach?

Reklama

Autor: Steve Snodgrass
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromnie istotną rolę, wręcz najważniejszą jeśli chodzi o telebimy pełni ich lokalizacja. Czy będzie to telebim Suwałki czy może będzie on w jeszcze innym miejscu w Polsce, to zasada będzie dokładnie taka sama. Taki ekran musi być ustawiony tam, gdzie jest większe prawdopodobieństwo, że ewentualny klient dojrzy naszą reklamę – nasza strona. Tego typu przykładem na dobrą lokalizację są drogi przelotowe o dużym natężeniu ruchu. Są to także okolice skrzyżowań, gdzie ustawiona jest sygnalizacja świetlna. W tym miejscu często kierowcy, lecz także piesi zmuszeni są by się zatrzymać oczekując na zmianę świateł. W tym momencie jest trochę czasu aby na telebim spojrzeć. W takich miejscach, w których trzeba czekać ludzie odruchowo zapełniają czymś czas i choćby z nudów czytają reklamy na telebimach. Są one mimochodem zapamiętywane przez osobę czytającą.

reklama zewnętrzna

Autor: manhhai
Źródło: http://www.flickr.com
Badania prowadzone odnośnie możliwości, które dają różnego rodzaju formy reklamy zewnętrznej pokazują, że obraz ruszający się jest zapamiętywany lepiej aniżeli taki nieruchomy. Znacznie częściej naszą uwagę przyciągają więc telebimy niż taki plakat reklamowy nawet jakby był on gigantycznych rozmiarów. Ruch na telebimach przyciąga uwagę odbiorcy w taki sam sposób w każdym miejscu, niezależnie od tego czy będzie to telebim Jelenia Góra, czy może w jakimś innym mieście. Z tego powodu z takiego rodzaju reklamy można skorzystać praktycznie w każdym miejscu. Nie jest ona jedynie domeną większych miast. W związku z tym nawet w mniejszych miejscowościach daje ona pożądane efekty. Reklama taka może posłużyć zarówno jako samodzielna kampania reklamowa, jak i może być dopełnieniem przekazu radiowego czy prasowego – Medas Media.

Żywo ekscytuje Cię omawiana na tej stronie sprawa? W takim razie śmiało kliknij tutaj, gdyż więcej odnajdziesz w linku (https://studioprinter.pl/witacze-gminne/).

Za sprawą telebimu nasza firma staje się bardziej rozpoznawalna co ma odzwierciedlenie w zyskach ze sprzedaży naszego towaru. Warto zatem zastanowić nad tego typu formą reklamy.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,