Co znajduje się na lotnisku w Szczecinie oraz co ono gwarantuje?

Transport lotniczy powinien gwarantować wszystkim pasażerom maksymalny komfort i, co jest kwestią najistotniejszą, również bezpieczeństwo. Równie ważna jest szybkość oraz terminowość wszystkich połączeń.

motor

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak lotnisko gwarantuje także bardzo rozbudowane zaplecze, które zapewnia pasażerom również dużo innych usług.
Znajdują się tam restauracje, kaplica, poczta czy firma zajmująca się wynajmem samochodów.

Nasze kolejne artykuły są tak samo zajmujące, jak ten. Zatem kliknij w link tutaj wyłączenie adblue i oglądaj szczegółowe wiadomości. Zachęcamy!

Poza tym na obszarze lotniska, znajduje się taras widokowy, z którego można obserwować wyruszające w podróż, czy też lądujące samoloty i np. obszerna sala konferencyjna. Jeśli chcesz wiedzieć, w jakim miejscu znajduje się gwarantujące wszystkie powyższe usługi lotnisko Szczecin jest miastem, które je posiada. Ponadto lotnisko to ma niezwykle pożyteczną dla pasażerów stronę internetową, na której można odnaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu wykonywania odpraw, kontroli bezpieczeństwa czy bagażu oraz papierów, które należy przy sobie mieć. Dostępna w tym miejscu jest także aktualna tabela odlotów i przylotów oraz dane odnoszące się do czarterów czy też konkretnych przewoźników.

Dla pasażerów, którzy mają jakieś pytania dotyczące przelotów lub np.

Ta ważna oferta jest przygotowana dla miłośników tej problematyki. Jeżeli wliczasz się do nich, to kliknij na taki link.

zgubionego bagażu, przygotowano punkt informacyjny, z którym można by się porozumieć między innymi telefoniczne czy przez internet. Na lotnisko Szczecin-Goleniów można by dotrzeć przy pomocy Autobusów, kolei czy swojego samochodu. Samo lotnisko zlokalizowane jest około trzydzieści kilometrów od centrum Szczecina.

Powierzchnia terminala to około 2,6 tys. m2, a długość drogi startowej wynosi 2,5km. Pas taki ma system naprowadzania ILS. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.