Bombowe podarki

Często ciężko wybrać ciekawy prezent dla kogoś. Odpowiedni podarek ma pasować do człowieka, jego zainteresowań i ulubionych rzeczy. Często jest tak, że jeżeli nie możemy dobrze ocenić, co chciałby osoba, to kupujemy coś całkowicie neutralnego. W tym wpisie pokażemy garść niepowtarzalnych prezentów. Wszystkie prezenty są w formie talonów na różne kapitalne rozrywki.

Ferrari z tyłu

Autor: جاسم المساهري
Źródło: http://www.flickr.com

Każdego wielbiciela aut ucieszy bon na bolidy wyścigowe. Możliwość jeżdżenia w wyścigowych maszynach bez wątpienia da adrenalinę i przyniesie dużo zabawy obdarowanemu. O ile chcesz, możesz udać się również na tor i pościgać się na bolidach.

Podobnego typu aktywnością jest jazda rajdowa po błotnistych bezdrożach.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, to odwiedź www maty do bagażnika a tam czekają na Ciebie wiadomości warte zainteresowania. Sprawdź je – będziesz niezwykle zadowolony!

Do usług posiadać kuponu dostaje prawdziwy pojazd rajdowy i pilota i można już jechać w polskim rajdzie Dakar.

Jeśli dysponujesz sporą ilością pieniędzy, sprezentuj bliskiemu szkolenie lotnicze Wiele ludzi marzy, by mieć możliwość kiedyś wznieść się w górę za sterami latającej maszyny. Marzenia mogą się realizować, dlatego wykup marzycielowi talon na pełny kurs pilota samolotu. Kto wie, może to okazać się startem przyszłej kariery samolotowego zawodowca.

Wielbiciel porządnych wrażeń na pewno ucieszy się na talon na szkolenie spadochronowe. Ciężko przywołać na myśl coś, co gwarantuje zbliżone uczucie, jak lot z pułapu kilku tysięcy metrów. Każdy skaczący musi zaliczyć dobre szkolenie, by w kiedykolwiek móc rekreacyjnie skakać.

Niesamowitych emocji dostarcza także podniebny lot motoparalotnią.

Chcemy Cię zachęcić do identycznie ciekawych postów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem naciśnij ten link i przeglądaj to, na co masz ochotę.

Swojemu bliskiemu możesz dać kupon na właściwe szkolenie i wynajem sprzętu. Jeśli masz więcej pieniędzy, warto kupić maszynę na własność.

Dla płci pięknej fantastyczną propozycją prezentową wydaje się masaż czekoladą, jednoczący jednocześnie relaksację, poprawę urody, jak i niepowtarzalne wrażenia zapachowe i smakowe. Sporo gabinetów kosmetycznych zapewnia taką usługę.

I ostatnia propozycja: degustacja whisky. Nie w barze i z butelką ogólnodostępnego trunku, a w prawdziwej fabryce szkockiej i w towarzystwie najlepszych znawców płynnego złota.