Parę podpowiedzi, jakie filmy warto zobaczyć w wolnej chwili

Często mając wolny weekend chcemy obejrzeć jakiś naprawdę dobry film lub serial. Dawniej realizacja tego pomysłu wymagała wyprawy do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed regałami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po przeczytaniu kilku krótkich opisów z okładek filmów pożyczał ten, który wydawał mu się najbardziej interesujący. Oczywiście wybór tytułów w wypożyczalni bywał dość ograniczony, co stanowiło nie lada problem dla prawdziwych wielbicieli kina. Dzisiaj sytuacja przedstawia się już całkiem inaczej. Zamiast wychodzić na zewnątrz i wędrować do wypożyczalni musimy tylko włączyć jeden z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedyną kwestią, którą trzeba rozstrzygnąć przed seansem jest decyzja, co będziemy oglądać. Poniżej znajduje się parę wskazówek, co warto obejrzeć w wolnej chwili.

Dla sympatyków seriali – Pamiętniki Wampirów
pamiętniki wampirów sezon 1

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Ten popularny na całym świecie amerykański serial
powstał na podstawie powieści autorstwa L.

Jeśli szczegółowo chcesz poznać dane na omawiany temat, to obowiązkowo zajrzyj na proponowany serwis. W tamtym miejscu znajdują się ciekawe wiadomości, które zapamiętasz na długo.

J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on losy ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Powyższy skrót fabuły może się wydawać niezbyt zachęcający, ale dla każdego, kto chociaż na moment włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 z pewnością nie będzie ostatnim – kto oglądał pamiętniki wampirów sezon 1.

Dla miłośników filmów pełnometrażowych

Wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych bez wątpienia spodoba się amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Chociaż film wszedł na polskie ekrany niemal dziesięć lat temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego wdzięku. Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada gwarantują, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą czasem straconym. Jest to naprawdę dobra propozycja na przyjemny sobotni wieczór.

Jeśli poszukujesz analogicznych materiałów, co te opisane w niniejszym opracowaniu, to w artykule znajdującym się tutaj z pewnością je znajdziesz.

Fanów mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy zaliczające się do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku (na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź) oraz trochę zapomniany, ale wciąż tak samo zabawny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch. Oba tytuły stanowią naprawdę udane kontynuacje filmów, które osiągnęły wielki kasowy sukces i zdobyły uznanie tysięcy fanów. Jeśli mamy ochotę poprawić sobie humor przygody czterech kumpli w Tajlandii albo Jurka Kilera są tym dobrym wyborem.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,