Co to jest mobilny serwis TIR, dla której osoby jest on wykonany oraz gdzie on właściwie działa?

W czasach PRL każdy kierujący powinien był się rozumować na swoim aucie, gdyż nie istniały wtenczas sieci różnorodnych warsztatów, jakie mogły dopomóc im w razie awarii.

Nie można było nawet o niniejszym śnić, zresztą wszyscy ludzie mieli o wiele bardziej znaczące problemy niż popsute pojazdy.
pojazd - odzwierciedlenie

Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie natomiast cała sprawa wygląda o wiele korzystniej i to również w razie aut ciężarowych. Nie tylko moglibyśmy liczyć na pomoc innych kierujących (co ma miejsce również na wschodzie Starego Kontynentu, ponieważ w Rosji dystanse między poszczególnymi miejscowościami są bardzo znaczne), lecz także na wyspecjalizowane spółki, które oferują tak zwany mobilny serwis TIR. Czym on jest nie trzeba chyba nikomu mówić. Okazuje się być to pomoc drogowa, jaka w razie usterki przybędzie w dowolne miejsce na obszarze Starego Kontynentu po to, ażeby zreperować tam daną awarię.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające wiadomości na frapujący Cię temat. Przejdź do następnego artykułu i czytaj wpis usunięcie dpf.

Rzecz w tym, że holowanie tak znacznego auta jak TIR jest niezwykle kosztowne oraz skomplikowane, zatem znacznie korzystniej jest zreperować go na miejscu. Nawet jeśli mieści się ono paręset kilometrów od siedziby spółki, która takowy ruchomy serwis oferuje.

wydatek

Autor: Valder137
Źródło: http://www.flickr.com
mobilny serwis tir

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com
A które poza tym świadczenia oferuje firma, która oferuje mobilny serwis TIR? Przecież sam dojazd niezależnie od jego rozciągłości konkretnego kłopotu jeszcze nie naprawi. Otóż zakres czynności jest niezwykle znaczny oraz zawiera takie aktywności jak: wymiany sprzęgieł, naprawy układów hamulcowych czy też wymiany piast.

Jeśli jesteś kierującym TIR z pewnością znasz numery kontaktowe do firm, jakie oferują mobilny serwis TIR.

Jeżeli absorbują Cię opisywane w niniejszym materiale tematy i masz chęć przeczytać więcej informacji na tego typu temat – kliknij tutaj!

Należałoby posiadać pewność, że kontakty są aktualne, gdyż nigdy nie jest wiadome, co mogłoby zdarzyć się na drodze.