W niejednym ogromnym magazynie i w wielu supermarketach potrzebne są wózki widłowe – bez nich praca byłaby niezwykle ciężka i czasochłonna

W dużych magazynach, gdzie produkty są ułożone na regałach aż do samego stropu, ciężko przedstawić sobie, aby ktoś mógł wyjmować i przenosić produkty ręcznie.

części do wózków widłowych jungheinrich

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Przypuszczalnie zajęłoby to pracownikowi długie godziny, a dodatkowo często pudła z produktami są tak ciężkie, że pojedyncza osoba nie byłaby w stanie ich unieść – .
Z tego powodu najlepszym wynalazkiem do tego typu przestrzeni są wózki widłowe. Są małe, zgrabne, a ponadto mają ruchome wyciągarki na długich masztach. Wózki skandynawskiej firmy Heden są bardzo sprawne i cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Mają zamkniętą i ogrzewaną kabinę, co wydaje się być niezwykle istotne, jeśli wózek widłowy ma pracować na otwartej przestrzeni zimą. Posiada również wycieraczki na przedniej i tylnej szybie.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła, które dostarczą Ci masę szczegółów na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w poniższy link.

W wybranych maszynach spółki Heden wózki mają automatyczną skrzynię biegów. Wózek ma możliwość unieść produkty o ciężarze nawet do prawie pięciu ton. Jeżeli jednak wózek widłowy (www.skupwozkow.com.pl/) popsuje się, to nie musimy nabywać innego. Identycznie jak z samochodami, można bez problemów nabyć części do wózków widłowych Jungheinrich. Zazwyczaj są to gumowe dętki. Ale również podzespoły do komputera pokładowego – .

Oryginalne części będą zawsze droższe aniżeli sprowadzane z Chin, ale przynajmniej będziemy pewni, że będą one najlepszej gatunku i będą służyć długie lata.
Jeśli potrzebujemy wózki widłowe w supermarkecie, należy inwestować w dobry wózek, który będzie działał przez długi czas.