Udając się na wyjazd zakładowy warto rozważyć wynajem autokaru

Masz przed sobą nie lada wyzwanie. Musisz zorganizować wyjazd dla dużej grupy osób z twojej firmy. Nie wiesz, w co włożyć ręce jak się za to zabrać. Myślisz, że chyba ci się nie uda, tyle bowiem przed tobą zadań do wykonania. I pomimo tego, że ogarnąłeś już większość niezbyt fascynujących zadań nadal zostaje jeszcze najważniejsze – jaki środek transporty wybrać? Masz kilka możliwości, z których najlepsza to zdecydowanie autobus. Prześledźmy jednak pokrótce także inne warianty.

autobus_wnetrze

Przypuśćmy, że wybieracie się za granicę, do Francji. Na myśl od razu przychodzi samolot. Przecież Polacy od lat uwielbiają latać.

Czy kolekcjonujesz wiadomości w odniesieniu do opisywanego zagadnienia? Jeśli tak, to zobacz więcej w tym opracowaniu. Ono także wyda się dla Ciebie ekscytujące!

Wpływ na to mają na pewno korzystne ceny (czasami można przecież „upolować” bardzo tani bilet i polecieć za 20-30 złotych), jak i czas takiej podróży. Zamiast tłuc się innymi środkami transportu, samolot zrobi to szybko. Jednak jest to tylko pozorna szybkość, gdyż na lotnisku trzeba pojawić się znacznie wcześniej przed odlotem, zdążyć na odprawę, po dotarciu na miejsce oczekiwać na bagaż. A lotniska w dodatku oddalone są od centrum, więc (w zależności od wielkości miasta, do którego się udajemy) czeka nas długa podróż do celu. Ponadto, ciężko znaleźć wystarczającą ilość biletów na lot, który nas interesuje. Trzeba zarezerwować bilety zdecydowanie wcześniej, ale niekoniecznie cena będzie się wtedy kalkulować.

Samochód także nie spełni naszych wymogów, przez zbyt duże koszty. Pociąg zaś wiąże się z niewygodnymi przesiadkami. Jeśli bowiem udajemy się zagranica to nie jesteśmy w stanie uniknąć tego rodzaju niedogodności. A zapanować nad całą grupą, która zapewne będzie rozrywkowa (w końcu wyjazdy służbowe to okazja także do zabawy) może być nie lada wyzwaniem.

Wobec tych plusów i minusów najlepszą opcją zdaje się być wynajem autobusów. Nie dość, że można zamówić je na każdy dogodny dla nas termin, to i koszt będzie najniższy. Są też zalety organizacyjne. Nie ma niekomfortowych przesiadek, nie ma niepotrzebnych przestojów, cała grupa jest zorganizowana i nikogo nie brakuje. Ponadto, taki wynajęty środek transportu może zawieźć nas w każde miejsce, nie musi to być koniecznie duże miasto. nie (odwiedź serwis) musi to być wynajem autobusów z Krakowa czy z Warszawy. Nie trzeba jechać na odległe lotnisko, zamawiać wagony w pociągu i później szukać, który jest nasz. Nie trzeba też brać samochodu i jechać zderzak w zderzak. W autokarze nie dość, że podróż jest wygodna, to jeszcze wszyscy razem, bezpiecznie dotrą do celu. Co najważniejsze, w tym samym czasie!
Autor – autokary mikrobusy