Wagi używane na pocztach

Wyznaczanie masy przedmiotów jest wyjątkowo ważne na poczcie i w innych tego rodzaju miejscach. Paczkę z przesyłką czy list powinno się zważyć przed porozsyłaniem. Jest to tak wyjątkowo istotne, ponieważ nieraz od wagi zależy należność za tego rodzaju usługę. W związku z tym w urzędach pocztowych i tym podobnych wagi pocztowe są niezbędnym urządzeniem.

waga apteczna

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl

Sklep poleca trochę modeli takich urządzeń, pochodzących od sprawdzonych europejskich producentów. Różnią się one od siebie przykładowo patrząc się na umiejscowienie miernika wagowego. Niektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z typową wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka istnieją osobno, połączone kablem lub przy pomocy słupka.

Wagi z niższym maksymalnym obciążeniem służą określaniu masy listów oraz mniejszych paczuszek. Najbardziej znana jest tu waga listowa od AXIS. Zawiera dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden umiejscowiony jest na słupku. Jej największe obciążenie równa się 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym atutem jest praca w jednym z dowolnych trybów: ważenie, zliczanie ważeń, liczenie sztuk lub ważenie procentowe.

Te zamieszczone tutaj wpisy ze strony (http://kodak.wroclaw.pl/) zaspokoją Twoją ciekawość, jeśli omawiana w tym serwisie sprawa żywo Cię zaabsorbowała.

Dodatkowo wyposażona w nierdzewną szalkę.

Najlepiej nadającą się do pracy z dużymi przesyłkami jest waga do paczek AXIS z opcją określania masy produktów chociażby do 75 kg. Jej działka odczytowa równa się d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co przynosi gwarancję precyzyjnego i dokładnego ważenia. Cała konstrukcja jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie stylowości i nowoczesności.

Dodatkowo jeśli chodzi o wagi pocztowe sklep proponuje też inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS a także KERN. Są one równie solidne i wrażliwe.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>