Niższe koszty obiegu faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Korzystając ze swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

System rozpoczyna swoje działania od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i zależnie od rodzaju faktury (www.efematic.pl/) system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea.

Jeżeli taka tematyka Cię interesuje, to kliknij tu, ponieważ bardzo zbliżone tematy zawiera właśnie ten tekst. On również jest wartościowy.

Teraz czas na Ciebie. Przyłącz się do zadowolonych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic