Godna polecenia księgarnia ze sklepem internetowym.

Czytelnicy co raz częściej pragną kupić książki przez internet, dlatego konieczne jest aby na rynku była obecna przyjazna internetowa księgarnia wysyłkowa..

książki

Autor: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com
Polecana księgarnia internetowa Albertus, z siedzibą w mieście Poznań, oferuje duży wybór książek ludziom w całej Polsce. Użytkowanie sklepu z książkami jest proste, intuicyjne i każdy z czytelników ma gwarancję szybkiego otrzymania przesyłki i profesjonalnej obsługi zamówienia.

Bogata oferta księgarni internetowej, oprócz fascynujących książek oraz bestsellerów, obejmuje także albumy krajoznawcze, czasopisma, encyklopedie, słowniki języków obcych oraz komiksy. Każdego roku możemy tutaj kupić mały kalendarzyk czy książkowy w pięknym wydaniu. Albertus, jako jedna z nielicznych księgarni internetowych oferuje także książki audio czyli tak zwane audiobooki.Dla małych dzieci przygotowano bogatą ofertę bajeczek, piosenek do snu oraz – źródło artykułu – książek edukacyjnych oraz książek do nauki języka dla dzieci.

Dzieci i młodzież dostaną tutaj wszystkie najpotrzebniejsze podręczniki szkolne oraz – tu – lektury wraz z opracowaniami. Duży przedział wiekowy w podręcznikach: od przedszkola, przez szkołę podstawową i szkołę średnią aż po edukację policealną przykładowo studia magisterskie. Nauczyciele odnajdą w księgarni też coś dla siebie: podręczniki a także wiele pomocy dydaktycznych.

Albertus to warta uwagi księgarnia historyczna która gwarantuje czytelnikom dużą ilość publikacji dotyczących głównie historii Polski i Europy. Studenci Akademii Medycznych oraz lekarze znajdą w omawianym sklepie internetowym z książkami niezbędną dla siebie wiedzę z zakresu medycyny. Studenci prawa a także prawnicy zaopatrzą się w księgarni w przydatną literaturę prawną z zakresu prawa budowlanego, cywilnego, karnego oraz finansowego i podatkowego. W dziale prawo pracy, każdy z łatwością znajdzie aktualny kodeks pracy 2010 i leksykon vat 2010.
Dla miłośników sportu przygotowano fascynujące pozycje książkowe na temat praktycznie każdej dyscypliny sportu.

Księgarnia wysyłkowa Albertus zachęca do regularnych odwiedzin w szukaniu nowości książkowych w atrakcyjnych cenach. Prawnym opiekunem księgarni jest spółka Horyzont Technologie Internetowe.